RPP30-2415SW-B
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPP30-2415SW-B
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 30W
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
4 pcs
  • Pranešimas
RPP30-2415SW-B specifikacijos
Dalies numeris RPP30-2415SW-B Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1069 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.60" W x 0.45" H (50.8mm x 40.6mm x 11.4mm) Serija POWERLINE+ RPP30-W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Darbinė temperatūra -45°C ~ 90°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 89.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Programos ITE (Commercial)