RPP20-4815SW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP20-4815SW/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPP20-4815SW/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 20W
Duomenų lapai: RPP20-4815SW/N.pdf
  • Pranešimas
RPP20-4815SW/N specifikacijos
Dalies numeris RPP20-4815SW/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5048 pcs Duomenų lapas RPP20-4815SW/N.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.60" L x 1.00" W x 0.48" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm)
Serija POWERLINE+ RPP20-W Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30900366
RPP204815SW/N
Darbinė temperatūra -45°C ~ 97°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 89.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 18V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.33A