RPP20-1215D/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP20-1215D/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPP20-1215D/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Duomenų lapai: RPP20-1215D/N.pdf
  • Pranešimas
RPP20-1215D/N specifikacijos
Dalies numeris RPP20-1215D/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-15V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5408 pcs Duomenų lapas RPP20-1215D/N.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -15V
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.60" L x 1.00" W x 0.48" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm)
Serija POWERLINE+ RPP20 Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30900318
RPP201215D/N
Darbinė temperatūra -45°C ~ 99°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 90.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 666mA, 666mA 9V - 18V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 666mA, 666mA