RPMD40-2415SGW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD40-2415SGW/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPMD40-2415SGW/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 15V 40W
Duomenų lapai: RPMD40-2415SGW/N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 649 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
RPMD40-2415SGW/N specifikacijos
Dalies numeris RPMD40-2415SGW/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 15V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 649 pcs Duomenų lapas RPMD40-2415SGW/N.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas (min.) 9.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Dydis / Matmenys 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Serija POWERLINE Power Modules Galia (vatais) 40W
Pakuotė - Kiti vardai RPMD402415SGW/N
Darbinė temperatūra - Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas -
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.67A Patvirtinimai CE, LVD