RPMD30-4812DEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD30-4812DEW/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPMD30-4812DEW/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
Duomenų lapai: RPMD30-4812DEW/N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 669 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
RPMD30-4812DEW/N specifikacijos
Dalies numeris RPMD30-4812DEW/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC/DC CONVERTER +/-12V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 669 pcs Duomenų lapas RPMD30-4812DEW/N.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -12V Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Dydis / Matmenys 4.92" L x 0.96" W x 2.27" H (125.0mm x 24.5mm x 57.6mm)
Serija POWERLINE Power Modules Galia (vatais) 30W
Pakuotė - Kiti vardai RPMD304812DEW/N
Darbinė temperatūra - Išėjimų skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas -
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.25A, 1.25A Patvirtinimai CE, LVD