RPM40-480512TG
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-480512TG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPM40-480512TG
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Duomenų lapai: RPM40-480512TG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 792 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 792 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RPM40-480512TG specifikacijos
Dalies numeris RPM40-480512TG Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 792 pcs Duomenų lapas RPM40-480512TG.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 -
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Serija POWERLINE Power Modules Galia (vatais) 40W