RPA60-2412SFW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA60-2412SFW/P-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPA60-2412SFW/P-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 60W
Duomenų lapai: RPA60-2412SFW/P-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
RPA60-2412SFW/P-HC specifikacijos
Dalies numeris RPA60-2412SFW/P-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1381 pcs Duomenų lapas RPA60-2412SFW/P-HC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Tiekėjo prietaisų paketas -
Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.67" H (50.8mm x 25.4mm x 17.1mm) Serija POWERLINE RPA60-FW
Galia (vatais) 60W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-DIP Module Kiti vardai 30004435
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 92.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A