RPA30-2415SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA30-2415SAW/P-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPA30-2415SAW/P-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 30W
Duomenų lapai: RPA30-2415SAW/P-HC.pdf
  • Pranešimas
RPA30-2415SAW/P-HC specifikacijos
Dalies numeris RPA30-2415SAW/P-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2069 pcs Duomenų lapas RPA30-2415SAW/P-HC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Tiekėjo prietaisų paketas -
Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm) Serija POWERLINE RPA30-AW
Galia (vatais) 30W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-DIP Module Kiti vardai 30004415
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A
Valdymo funkcijos Enable, Active High Programos ITE (Commercial), Railway
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RPA30-2415SAW/N-HC
RPA30-2415SAW/N-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 30W
Sandelyje: 2218 pcs
parsisiųsti: RPA30-2415SAW/N-HC.pdf
RFQ
RPA30-2415SAW
RPA30-2415SAW
Gamintojai: RECOM Power