RPA20-2405SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-2405SAW/P-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPA20-2405SAW/P-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 20W
Duomenų lapai: RPA20-2405SAW/P-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RPA20-2405SAW/P-HC specifikacijos
Dalies numeris RPA20-2405SAW/P-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2354 pcs Duomenų lapas RPA20-2405SAW/P-HC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 1.6kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serija POWERLINE RPA20-AW Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30004383 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4A Valdymo funkcijos Enable, Active High
Programos ITE (Commercial), Railway
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RPA1C390MCN1GS
RPA1C390MCN1GS
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD
Sandelyje: 145965 pcs
parsisiųsti: RPA1C390MCN1GS.pdf
RFQ
RPA20-2412DAW/P-HC
RPA20-2412DAW/P-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Sandelyje: 2156 pcs
parsisiųsti: RPA20-2412DAW/P-HC.pdf
RFQ
RPA20-2405SAW
RPA20-2405SAW
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 20W
parsisiųsti: RPA20-2405SAW.pdf
RPA20-2405SAW/N-HC
RPA20-2405SAW/N-HC
parsisiųsti: RPA20-2405SAW/N-HC.pdf
RPA20-2412DAW-HC
RPA20-2412DAW-HC
parsisiųsti: RPA20-2412DAW-HC.pdf
RPA20-2405SAW/P
RPA20-2405SAW/P