RP60-2405SG
RECOM PowerRECOM Power
RP60-2405SG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP60-2405SG
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 60W
Duomenų lapai: RP60-2405SG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
8 pcs
12 pcs
28 pcs
52 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RP60-2405SG specifikacijos
Dalies numeris RP60-2405SG Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1160 pcs Duomenų lapas RP60-2405SG.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP60-G Galia (vatais) 60W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP Module
Kiti vardai 30001106
RP60-2405SG-ND
RP602405SG
Darbinė temperatūra -40°C ~ 40°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 12A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12A Valdymo funkcijos Enable, Active High
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP60-2412SG
RP60-2412SG
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 60W
Sandelyje: 1147 pcs
parsisiųsti: RP60-2412SG.pdf
RFQ
RP6-SC-TC
RP6-SC-TC
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN EXTRACTION TOOL
Sandelyje: 110 pcs
parsisiųsti:
RFQ
RP60-2405SG-HC
RP60-2405SG-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 60W
Sandelyje: 844 pcs
parsisiųsti: RP60-2405SG-HC.pdf
RP6-10R-5SA
RP6-10R-5SA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 5PS SILVER SOLDR
Sandelyje: 4198 pcs
parsisiųsti:
RP60-2412SG-HC
RP60-2412SG-HC
Sandelyje: 910 pcs
parsisiųsti: RP60-2412SG-HC.pdf
RP60-2405SG/N
RP60-2405SG/N