RP40-483.3SFR/P
RECOM PowerRECOM Power
RP40-483.3SFR/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP40-483.3SFR/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 40W
Duomenų lapai: RP40-483.3SFR/P.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 840 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 840 pcs
  • Pranešimas
RP40-483.3SFR/P specifikacijos
Dalies numeris RP40-483.3SFR/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 840 pcs Duomenų lapas RP40-483.3SFR/P.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.6kV Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 75V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP40-FR Galia (vatais) 33W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30004109 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 18V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Valdymo funkcijos Enable, Active High