RP40-2415SFR/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2415SFR/P-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP40-2415SFR/P-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 40W
Duomenų lapai: RP40-2415SFR/P-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
RP40-2415SFR/P-HC specifikacijos
Dalies numeris RP40-2415SFR/P-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1003 pcs Duomenų lapas RP40-2415SFR/P-HC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 1.6kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP Module Dydis / Matmenys 2.24" L x 1.00" W x 0.66" H (56.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serija POWERLINE RP40-FR Galia (vatais) 40W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30004100 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.666A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.666A Valdymo funkcijos Enable, Active High