RP40-2412SFR/P
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2412SFR/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP40-2412SFR/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 40W
Duomenų lapai: RP40-2412SFR/P.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 996 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 996 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Pranešimas
RP40-2412SFR/P specifikacijos
Dalies numeris RP40-2412SFR/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 996 pcs Duomenų lapas RP40-2412SFR/P.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Tiekėjo prietaisų paketas -
Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serija POWERLINE RP40-FR
Galia (vatais) 40W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-DIP Module Kiti vardai 30004091
RP40-2412SFR/P-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 92%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.333A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.333A