RP40-120515TG/HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-120515TG/HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP40-120515TG/HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Duomenų lapai: RP40-120515TG/HC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 972 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
RP40-120515TG/HC specifikacijos
Dalies numeris RP40-120515TG/HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V +/-15V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 972 pcs Duomenų lapas RP40-120515TG/HC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas -15V Įtampa - 2 išėjimas 15V
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP40-G Galia (vatais) 40W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Kiti vardai 30002055
RP40120515TG/HC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 3 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 6A, 300mA, 300mA 9V - 18V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6A, 300mA, 300mA Valdymo funkcijos Enable, Active High