RP40-11024SFR/N
RECOM PowerRECOM Power
RP40-11024SFR/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP40-11024SFR/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 40W
Duomenų lapai: RP40-11024SFR/N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 743 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 743 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
9 pcs
  • Pranešimas
RP40-11024SFR/N specifikacijos
Dalies numeris RP40-11024SFR/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 743 pcs Duomenų lapas RP40-11024SFR/N.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas (min.) 43V
Įtampa - įėjimas (maks.) 160V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas 6-DIP Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP40-FR Galia (vatais) 40W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30004164 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 1.666A 43V - 160V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.666A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial), Railway
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP40-11024SFR/N-HC
RP40-11024SFR/N-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 40W