RP30-2412SEW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2412SEW-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP30-2412SEW-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 30W
Duomenų lapai: RP30-2412SEW-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
15 pcs
  • Pranešimas
RP30-2412SEW-HC specifikacijos
Dalies numeris RP30-2412SEW-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1265 pcs Duomenų lapas RP30-2412SEW-HC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 10V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP30-EW Galia (vatais) 30W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP Module, 7 Leads
Kiti vardai 30001929
RP302412SEWHC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 10V - 40V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Valdymo funkcijos Enable, Active High