RP20-4812SF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4812SF/N-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP20-4812SF/N-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 20W
Duomenų lapai: RP20-4812SF/N-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
RP20-4812SF/N-HC specifikacijos
Dalies numeris RP20-4812SF/N-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1552 pcs Duomenų lapas RP20-4812SF/N-HC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP20-F Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30001838
RP204812SF/NHC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.67A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP20-4812SF
RP20-4812SF
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 20W
Sandelyje: 2192 pcs
parsisiųsti: RP20-4812SF.pdf
RFQ
RP20-4812SFR/N-HC
RP20-4812SFR/N-HC
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 1349 pcs
parsisiųsti: RP20-4812SFR/N-HC.pdf
RFQ
RP20-4812SFR
RP20-4812SFR
parsisiųsti: RP20-4812SFR.pdf
RP20-4812SF/N
RP20-4812SF/N