RP20-4812SAW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4812SAW/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP20-4812SAW/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 20W
Duomenų lapai: RP20-4812SAW/N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
RP20-4812SAW/N specifikacijos
Dalies numeris RP20-4812SAW/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1236 pcs Duomenų lapas RP20-4812SAW/N.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP20-AW Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-SIP Module
Kiti vardai 30002296
RP204812SAW/N
Darbinė temperatūra -40°C ~ 90°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 89% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.67A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Susiję produktai
RP20-4812SAW/P-HC
RP20-4812SAW/P-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 20W
Sandelyje: 1118 pcs
parsisiųsti: RP20-4812SAW/P-HC.pdf
RFQ
RP20-4812SAW-HC
RP20-4812SAW-HC
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 1374 pcs
parsisiųsti: RP20-4812SAW-HC.pdf
RFQ
RP20-4812SAW
RP20-4812SAW