RP20-243.3SAW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-243.3SAW/N-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP20-243.3SAW/N-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Duomenų lapai: RP20-243.3SAW/N-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
RP20-243.3SAW/N-HC specifikacijos
Dalies numeris RP20-243.3SAW/N-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1274 pcs Duomenų lapas RP20-243.3SAW/N-HC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP20-AW Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-SIP Module
Kiti vardai 30002314
RP20243.3SAW/NHC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 90°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4.5A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP20-243.3SF/N
RP20-243.3SF/N
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Sandelyje: 1364 pcs
parsisiųsti: RP20-243.3SF/N.pdf
RFQ
RP20-243.3SAW-HC
RP20-243.3SAW-HC
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 1375 pcs
parsisiųsti: RP20-243.3SAW-HC.pdf
RFQ
RP20-243.3SAW
RP20-243.3SAW
parsisiųsti: RP20-243.3SAW.pdf
RP20-243.3SF/N-HC
RP20-243.3SF/N-HC
parsisiųsti: RP20-243.3SF/N-HC.pdf
RP20-243.3SA/P-HC
RP20-243.3SA/P-HC
parsisiųsti: RP20-243.3SA/P-HC.pdf
RP20-243.3SAW/N
RP20-243.3SAW/N