RP20-1215SF/N
RECOM PowerRECOM Power
RP20-1215SF/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP20-1215SF/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 20W
Duomenų lapai: RP20-1215SF/N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
9 pcs
  • Pranešimas
RP20-1215SF/N specifikacijos
Dalies numeris RP20-1215SF/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1432 pcs Duomenų lapas RP20-1215SF/N.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP20-F Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30001819
RP201215SF/N
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 18V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.33A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP20-1215SF/N-HC
RP20-1215SF/N-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 20W
Sandelyje: 1598 pcs
parsisiųsti: RP20-1215SF/N-HC.pdf
RFQ
RP20-1215SF-HC
RP20-1215SF-HC
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 1569 pcs
parsisiųsti: RP20-1215SF-HC.pdf
RFQ
RP20-123.3SA/N
RP20-123.3SA/N
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
parsisiųsti: RP20-123.3SA/N.pdf
RP20-1215SF
RP20-1215SF
apibūdinimas: CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH