RP15-243.3SOFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-243.3SOFW/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP15-243.3SOFW/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Duomenų lapai: RP15-243.3SOFW/N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
RP15-243.3SOFW/N specifikacijos
Dalies numeris RP15-243.3SOFW/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1875 pcs Duomenų lapas RP15-243.3SOFW/N.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Serija POWERLINE RP15-SOFW Galia (vatais) 15W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Kiti vardai 30900046
RP15243.3SOFW/N
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP15-4805DA-HC
RP15-4805DA-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Sandelyje: 1784 pcs
parsisiųsti: RP15-4805DA-HC.pdf
RFQ
RP15-243.3SOFW
RP15-243.3SOFW
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 15W