RP15-2412SA
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2412SA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP15-2412SA
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 15W
Duomenų lapai: RP15-2412SA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
  • Pranešimas
RP15-2412SA specifikacijos
Dalies numeris RP15-2412SA Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2648 pcs Duomenų lapas RP15-2412SA.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP15-A Galia (vatais) 15W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module, 4 Leads
Kiti vardai 30001010
RP15-2412SA-ND
RP152412SA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.3A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP15-2412SA/N-HC
RP15-2412SA/N-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 15W
Sandelyje: 1923 pcs
parsisiųsti: RP15-2412SA/N-HC.pdf
RFQ
RP15-2412SA-HC
RP15-2412SA-HC
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 1633 pcs
parsisiųsti: RP15-2412SA-HC.pdf
RFQ
RP15-2412DFW-HC
RP15-2412DFW-HC
parsisiųsti: RP15-2412DFW-HC.pdf
RP15-2412DFW/P-HC
RP15-2412DFW/P-HC
parsisiųsti: RP15-2412DFW/P-HC.pdf
RP15-2412SA/N
RP15-2412SA/N
parsisiųsti: RP15-2412SA/N.pdf
RP15-2412SAW
RP15-2412SAW
parsisiųsti: RP15-2412SAW.pdf
RP15-2412SA/P
RP15-2412SA/P
parsisiųsti: RP15-2412SA/P.pdf
RP15-2412DFW
RP15-2412DFW
parsisiųsti: RP15-2412DFW.pdf
RP15-2412SA/P-HC
RP15-2412SA/P-HC