RP12-2405SAW/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP12-2405SAW/SMD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP12-2405SAW/SMD
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5.1V 12W
Duomenų lapai: RP12-2405SAW/SMD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
7 pcs
  • Pranešimas
RP12-2405SAW/SMD specifikacijos
Dalies numeris RP12-2405SAW/SMD Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5.1V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1662 pcs Duomenų lapas RP12-2405SAW/SMD.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5.1V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm)
Serija POWERLINE RP12-AW Galia (vatais) 12W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads
Kiti vardai 30001045
RP122405SAW/SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 2.4A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.4A Valdymo funkcijos Enable, Active High