RP10-4815SAW/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4815SAW/XC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP10-4815SAW/XC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 10W
Duomenų lapai: RP10-4815SAW/XC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
RP10-4815SAW/XC specifikacijos
Dalies numeris RP10-4815SAW/XC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1971 pcs Duomenų lapas RP10-4815SAW/XC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP10-AW Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module, 5 Leads
Kiti vardai 30004287 Darbinė temperatūra -40°C ~ 81°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP, UVLO
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 670mA 18V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 670mA Programos ITE (Commercial)