RP10-2412SAW/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2412SAW/XC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP10-2412SAW/XC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 10W
Duomenų lapai: RP10-2412SAW/XC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
  • Pranešimas
RP10-2412SAW/XC specifikacijos
Dalies numeris RP10-2412SAW/XC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2470 pcs Duomenų lapas RP10-2412SAW/XC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP10-AW Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module, 5 Leads
Kiti vardai 30004275
Darbinė temperatūra -40°C ~ 78°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 830mA Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
RP10-2412SAW
RP10-2412SAW
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 10W