RP10-2412DEW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2412DEW/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP10-2412DEW/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Duomenų lapai: RP10-2412DEW/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
9 pcs
  • Pranešimas
RP10-2412DEW/P specifikacijos
Dalies numeris RP10-2412DEW/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1623 pcs Duomenų lapas RP10-2412DEW/P.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP10-EW Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30000681
RP102412DEW/P
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 416mA, 416mA Valdymo funkcijos Enable, Active High
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
RP10-2412SA/N
RP10-2412SA/N
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 10W
Sandelyje: 1809 pcs
parsisiųsti: RP10-2412SA/N.pdf
RFQ
RP10-2412SA-HC
RP10-2412SA-HC
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 4334 pcs
parsisiųsti:
RFQ
RP10-2412DEW/P/M2-HC
RP10-2412DEW/P/M2-HC
parsisiųsti: RP10-2412DEW/P/M2-HC.pdf
RP10-2412DEW/N-HC
RP10-2412DEW/N-HC
parsisiųsti: RP10-2412DEW/N-HC.pdf
RP10-2412DEW/P-HC
RP10-2412DEW/P-HC