RP10-123.3SA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP10-123.3SA/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP10-123.3SA/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Duomenų lapai: RP10-123.3SA/N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
RP10-123.3SA/N specifikacijos
Dalies numeris RP10-123.3SA/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1956 pcs Duomenų lapas RP10-123.3SA/N.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP10-A Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30003842 Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 83% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 9V - 18V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP10-123.3SA/P
RP10-123.3SA/P
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Sandelyje: 2275 pcs
parsisiųsti: RP10-123.3SA/P.pdf
RFQ
RP10-123.3SA/N-HC
RP10-123.3SA/N-HC
Gamintojai: RECOM Power