RP08-123.3SA/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RP08-123.3SA/SMD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP08-123.3SA/SMD
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Duomenų lapai: RP08-123.3SA/SMD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
7 pcs
  • Pranešimas
RP08-123.3SA/SMD specifikacijos
Dalies numeris RP08-123.3SA/SMD Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 8W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2012 pcs Duomenų lapas RP08-123.3SA/SMD.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.6kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 18V Įveskite Isolated Module
Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.44" H (32.0mm x 20.3mm x 11.2mm) Serija POWERLINE RP08
Galia (vatais) 8W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads Kiti vardai 30001119
RP08123.3SA/SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 9V - 18V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A
Valdymo funkcijos Enable, Active High Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP08-2405DA
RP08-2405DA
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-5V 8W
Sandelyje: 2116 pcs
parsisiųsti: RP08-2405DA.pdf
RFQ
RP08-2405DA/SMD
RP08-2405DA/SMD
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 2193 pcs
parsisiųsti: RP08-2405DA/SMD.pdf
RFQ
RP08-123.3SA
RP08-123.3SA
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 8W