RP-153.3S/P/X2
RECOM PowerRECOM Power
RP-153.3S/P/X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP-153.3S/P/X2
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Duomenų lapai: RP-153.3S/P/X2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
RP-153.3S/P/X2 specifikacijos
Dalies numeris RP-153.3S/P/X2 Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8033 pcs Duomenų lapas RP-153.3S/P/X2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 5.2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 13.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 16.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RP Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 7-SIP Module, 4 Leads
Kiti vardai 10016162
RP153.3S/P/X2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 70% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 303mA Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP-153.3S/P
RP-153.3S/P
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 1W