RNM-3.305S/HP
RECOM PowerRECOM Power
RNM-3.305S/HP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNM-3.305S/HP
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 1W
Duomenų lapai: RNM-3.305S/HP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
RNM-3.305S/HP specifikacijos
Dalies numeris RNM-3.305S/HP Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14349 pcs Duomenų lapas RNM-3.305S/HP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 3V Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.33" L x 0.33" W x 0.27" H (8.3mm x 8.3mm x 6.8mm)
Serija ECONOLINE RNM Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module, 4 Leads
Kiti vardai 10901707
RNM3.305S/HP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 78% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 3V - 3.6V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 200mA Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNM-153.3S/H
RNM-153.3S/H
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Sandelyje: 15823 pcs
parsisiųsti: RNM-153.3S/H.pdf
RFQ
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 1W