RKZ-241509D/P
RECOM PowerRECOM Power
RKZ-241509D/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKZ-241509D/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Duomenų lapai: RKZ-241509D/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
RKZ-241509D/P specifikacijos
Dalies numeris RKZ-241509D/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V -9V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10045 pcs Duomenų lapas RKZ-241509D/P.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -9V
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 21.6V Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RKZ Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 7-SIP Module, 5 Leads
Kiti vardai 10017012 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 81% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 21.6V - 26.4V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 66mA, 111mA Programos ITE (Commercial)