REM10-2405D/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM10-2405D/A/CTRL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REM10-2405D/A/CTRL
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Duomenų lapai: 1.REM10-2405D/A/CTRL.pdf2.REM10-2405D/A/CTRL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
7 pcs
  • Pranešimas
REM10-2405D/A/CTRL specifikacijos
Dalies numeris REM10-2405D/A/CTRL Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-5V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1162 pcs Duomenų lapas 1.REM10-2405D/A/CTRL.pdf2.REM10-2405D/A/CTRL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -5V
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 5.0kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija MEDLINE REM10 Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP Module, 7 Leads
Kiti vardai 51000355 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 300mA, 300mA 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 300mA, 300mA Valdymo funkcijos Enable, Active Low