REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Duomenų lapai: REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
  • Pranešimas
REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R specifikacijos
Dalies numeris REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 8W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4643 pcs Duomenų lapas REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC7.5 Galia (vatais) 8W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads
Kiti vardai 10011006
REC7.5243.3SRW/H2/A/M/SMDR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 71°C
Efektyvumas 78% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.8A Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REC7.5-4805DRW/H1/A/M
REC7.5-4805DRW/H1/A/M
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-5V 8W
Sandelyje: 3297 pcs
parsisiųsti: REC7.5-4805DRW/H1/A/M.pdf
RFQ
REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Sandelyje: 4088 pcs
parsisiųsti: REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
RFQ
REC7.5-243.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-R
parsisiųsti: REC7.5-243.3SRW/H1/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL