REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Duomenų lapai: REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R specifikacijos
Dalies numeris REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 8W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4811 pcs Duomenų lapas REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC7.5 Galia (vatais) 8W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads
Kiti vardai 10011306
REC7.5123.3SRW/H2/A/M/SMDR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 78% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 9V - 18V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.8A Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/SMD
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 8W