REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Duomenų lapai: REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD-R specifikacijos
Dalies numeris REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD-R Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4172 pcs Duomenų lapas REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 72V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC5 Galia (vatais) 5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads
Kiti vardai 10010897
REC5483.3SRWZ/H2/C/SMDR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 75°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 76% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 18V - 72V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REC5-483.3SRWZ/H2/C/M
REC5-483.3SRWZ/H2/C/M
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Sandelyje: 4037 pcs
parsisiųsti: REC5-483.3SRWZ/H2/C/M.pdf
RFQ
REC5-483.3SRWZ/H4/A
REC5-483.3SRWZ/H4/A
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 4296 pcs
parsisiųsti: REC5-483.3SRWZ/H4/A.pdf
RFQ
REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD
REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD