REC5-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC5-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC5-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Duomenų lapai: REC5-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R.pdf
  • Pranešimas
REC5-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R specifikacijos
Dalies numeris REC5-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4103 pcs Duomenų lapas REC5-483.3SRW/H4/A/SMD/CTRL-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 4kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 72V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC5 Galia (vatais) 5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads
Kiti vardai 10008267
REC5483.3SRW/H4/A/SMD/CTRLR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 75°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, SCP
Efektyvumas 77% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 36V - 72V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial), Medical
Susiję produktai
REC5-483.3SRW/H4/C
REC5-483.3SRW/H4/C
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Sandelyje: 4765 pcs
parsisiųsti: REC5-483.3SRW/H4/C.pdf
RFQ
REC5-483.3SRW/H4/A/SMD
REC5-483.3SRW/H4/A/SMD
Gamintojai: RECOM Power