REC3.5-1224SRW/R8/A/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1224SRW/R8/A/X1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC3.5-1224SRW/R8/A/X1
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 3.5W
Duomenų lapai: REC3.5-1224SRW/R8/A/X1.pdf
  • Pranešimas
REC3.5-1224SRW/R8/A/X1 specifikacijos
Dalies numeris REC3.5-1224SRW/R8/A/X1 Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 3.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2411 pcs Duomenų lapas REC3.5-1224SRW/R8/A/X1.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 8kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R Galia (vatais) 3.5W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP Module, 6 Leads
Kiti vardai 11001542
REC3.51224SRW/R8/A/X1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP, UVLO
Efektyvumas 83% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 145mA 9V - 18V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 145mA Programos ITE (Commercial), Medical