REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Duomenų lapai: REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R.pdf
  • Pranešimas
REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R specifikacijos
Dalies numeris REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5405 pcs Duomenų lapas REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 72V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC3-SRW Galia (vatais) 3W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads
Kiti vardai 10008105
REC3483.3SRWZ/H/B/M/SMDR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 79% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 18V - 72V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 900mA Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REC3-483.3SRWZ/H2/A/CTRL/X2
REC3-483.3SRWZ/H2/A/CTRL/X2
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Sandelyje: 3979 pcs
parsisiųsti: REC3-483.3SRWZ/H2/A/CTRL/X2.pdf
RFQ
REC3-483.3SRWZ/H2/A/CTRL
REC3-483.3SRWZ/H2/A/CTRL
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 5303 pcs
parsisiųsti: REC3-483.3SRWZ/H2/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3-483.3SRWZ/H/B
REC3-483.3SRWZ/H/B