REC3-053.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC3-053.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC3-053.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Duomenų lapai: REC3-053.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
REC3-053.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R specifikacijos
Dalies numeris REC3-053.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5404 pcs Duomenų lapas REC3-053.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC3-SRW Galia (vatais) 3W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads
Kiti vardai 10005924
REC3053.3SRW/H6/A/SMD/CTRLR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, SCP
Efektyvumas 76% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 4.5V - 9V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 900mA Valdymo funkcijos Enable, Active Low