REC15-485.1SZ/H3
RECOM PowerRECOM Power
REC15-485.1SZ/H3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC15-485.1SZ/H3
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Duomenų lapai: REC15-485.1SZ/H3.pdf
  • Pranešimas
REC15-485.1SZ/H3 specifikacijos
Dalies numeris REC15-485.1SZ/H3 Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5.1V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5486 pcs Duomenų lapas REC15-485.1SZ/H3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5.1V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC15 Galia (vatais) 15W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 945-1353
REC15485.1SZ/H3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, SCP Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 3A 18V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3A