REC15-4812DZ/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-4812DZ/H2/M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC15-4812DZ/H2/M
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Duomenų lapai: REC15-4812DZ/H2/M.pdf
  • Pranešimas
REC15-4812DZ/H2/M specifikacijos
Dalies numeris REC15-4812DZ/H2/M Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2100 pcs Duomenų lapas REC15-4812DZ/H2/M.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC15/M Galia (vatais) 15W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 10016367 Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 625mA, 625mA Valdymo funkcijos Enable, Active High