REC15-243.4SZ/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-243.4SZ/H3/M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC15-243.4SZ/H3/M
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.4V 15W
Duomenų lapai: REC15-243.4SZ/H3/M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
REC15-243.4SZ/H3/M specifikacijos
Dalies numeris REC15-243.4SZ/H3/M Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.4V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2124 pcs Duomenų lapas REC15-243.4SZ/H3/M.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.4V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC15/M Galia (vatais) 15W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 10016355
REC152434SZH3M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 3A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3A Valdymo funkcijos Enable, Active High
Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REC15-245.1S/H3
REC15-245.1S/H3
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Sandelyje: 4220 pcs
parsisiųsti: REC15-245.1S/H3.pdf
RFQ
REC15-243.4SZ/H3
REC15-243.4SZ/H3
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.4V 15W