REC10-4812D/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-4812D/H3/M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC10-4812D/H3/M
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Duomenų lapai: REC10-4812D/H3/M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
REC10-4812D/H3/M specifikacijos
Dalies numeris REC10-4812D/H3/M Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2132 pcs Duomenų lapas REC10-4812D/H3/M.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC10/M Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP Module
Kiti vardai 10015975 Darbinė temperatūra -40°C ~ 81°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 416mA, 416mA Valdymo funkcijos Enable, Active High