REC10-243.3S/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-243.3S/H2/M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC10-243.3S/H2/M
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Duomenų lapai: REC10-243.3S/H2/M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
REC10-243.3S/H2/M specifikacijos
Dalies numeris REC10-243.3S/H2/M Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3060 pcs Duomenų lapas REC10-243.3S/H2/M.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC10/M Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP Module
Kiti vardai 10015923 Darbinė temperatūra -40°C ~ 81°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 84% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Valdymo funkcijos Enable, Active High