REC10-2405SRWZ/H2/A/M/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC10-2405SRWZ/H2/A/M/SMD-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC10-2405SRWZ/H2/A/M/SMD-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 10W
Duomenų lapai: REC10-2405SRWZ/H2/A/M/SMD-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
REC10-2405SRWZ/H2/A/M/SMD-R specifikacijos
Dalies numeris REC10-2405SRWZ/H2/A/M/SMD-R Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2644 pcs Duomenų lapas REC10-2405SRWZ/H2/A/M/SMD-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC10 Galia (vatais) 10W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SMD Module, 18 Leads
Kiti vardai 11002556
REC102405SRWZ/H2/A/M/SMDR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, SCP
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Valdymo funkcijos Enable, Active High