RBD-12-0.50/W
RECOM PowerRECOM Power
RBD-12-0.50/W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RBD-12-0.50/W
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas LED DVR CC BUCK-BOOST 8-40V 0.5A
Duomenų lapai: RBD-12-0.50/W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
RBD-12-0.50/W specifikacijos
Dalies numeris RBD-12-0.50/W Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas LED DVR CC BUCK-BOOST 8-40V 0.5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4184 pcs Duomenų lapas RBD-12-0.50/W.pdf
Svoris 0.038 lb (17.24g) Įtampa - išvestis 8 ~ 40 V
Įtampa - įėjimas (min.) 8V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Constant Current Topologija Buck-Boost
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 1.28" L x 0.66" W x 0.44" H (32.6mm x 16.7mm x 11.1mm)
Serija LIGHTLINE RBD-12 Reitingai -
Galia (vatais) 20W Kiti vardai 80000068
RBD120.50/W
RBD12050W
Darbinė temperatūra -40°C ~ 75°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Remote On/Off, OTP, SCP Efektyvumas 90%
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas 500mA 8 ~ 40 V Constant Current LED Driver Buck-Boost Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Patvirtinimai cULus, EN