RAC04-24SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-24SC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RAC04-24SC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 4W
Duomenų lapai: RAC04-24SC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Pranešimas
RAC04-24SC specifikacijos
Dalies numeris RAC04-24SC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 4W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8967 pcs Duomenų lapas RAC04-24SC.pdf
Svoris 0.066 lb (29.94g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - įėjimas 80 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 1.49" L x 0.94" W x 0.65" H (37.8mm x 23.9mm x 16.4mm)
Serija POWERLINE RAC04-C Galia (vatais) 4W
Paketas / dėžutė 16-DIP Module, 5 Leads Kiti vardai 20000910
RAC0424SC
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Apkrovos taisyklė ±1.5%
Linijinis reglamentas ±0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, SCP Efektyvumas 77%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 167mA 80 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 167mA
Patvirtinimai CE, cULus Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RAC04-24SC/277
RAC04-24SC/277
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 167MA
Sandelyje: 7246 pcs
parsisiųsti: RAC04-24SC/277.pdf
RFQ
RAC04-24SC/230
RAC04-24SC/230
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 4W
Sandelyje: 7739 pcs
parsisiųsti: RAC04-24SC/230.pdf
RFQ
RAC04-15SC/277-E
RAC04-15SC/277-E
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 4W
parsisiųsti: RAC04-15SC/277-E.pdf
RAC04-24SC/277-E
RAC04-24SC/277-E
parsisiųsti: RAC04-24SC/277-E.pdf
RAC04-24SA
RAC04-24SA