RAC02-12SE/277
RECOM PowerRECOM Power
RAC02-12SE/277 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RAC02-12SE/277
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 2W
Duomenų lapai: RAC02-12SE/277.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
22 pcs
44 pcs
66 pcs
110 pcs
264 pcs
506 pcs
  • Pranešimas
RAC02-12SE/277 specifikacijos
Dalies numeris RAC02-12SE/277 Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8840 pcs Duomenų lapas RAC02-12SE/277.pdf
Svoris 0.054 lb (24.49g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - įėjimas 85 ~ 305 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 1.33" L x 0.96" W x 0.70" H (33.7mm x 24.4mm x 17.8mm)
Serija POWERLINE RAC02-SE/277 Galia (vatais) 2W
Paketas / dėžutė 4-DIP Module Kiti vardai 20001001
RAC0212SE277
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Apkrovos taisyklė ±6%
Linijinis reglamentas ±1.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, OVP, SCP Efektyvumas 73%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 167mA 85 ~ 305 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 167mA