R24P23.3S/P/X2
RECOM PowerRECOM Power
R24P23.3S/P/X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R24P23.3S/P/X2
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Duomenų lapai: R24P23.3S/P/X2.pdf
  • Pranešimas
R24P23.3S/P/X2 specifikacijos
Dalies numeris R24P23.3S/P/X2 Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6686 pcs Duomenų lapas R24P23.3S/P/X2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 6.4kV
Įtampa - įėjimas (min.) 21.6V Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 7-SIP Module, 4 Leads
Kiti vardai 10016457 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 70% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 21.6V - 26.4V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 600mA Programos ITE (Commercial), Medical