R1Z-123.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R1Z-123.3/H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R1Z-123.3/H
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Duomenų lapai: R1Z-123.3/H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
33 pcs
  • Pranešimas
R1Z-123.3/H specifikacijos
Dalies numeris R1Z-123.3/H Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5939 pcs Duomenų lapas R1Z-123.3/H.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas (min.) 11.4V
Įtampa - įėjimas (maks.) 12.6V Įveskite Isolated Module
Dydis / Matmenys 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) Serija ECONOLINE R1Z
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-SMD Module, 6 Leads Kiti vardai 10017953
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Efektyvumas 60%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 11.4V - 12.6V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 303mA
Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R1Z-1505
R1Z-1505
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 1W
Sandelyje: 8078 pcs
parsisiųsti: R1Z-1505.pdf
RFQ
R1Z-123.3/HP-R
R1Z-123.3/HP-R
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Sandelyje: 8821 pcs
parsisiųsti: R1Z-123.3/HP-R.pdf
RFQ
R1Z-123.3/P-R
R1Z-123.3/P-R
parsisiųsti: R1Z-123.3/P-R.pdf
R1Z-123.3/H-R
R1Z-123.3/H-R